مبدل فیبر نوری به 4 کانال 3G-SDI- دستگاه فرستنده، مدل: SF-4CH-1U-RX

Fiber Optic to 4Channels 3G-SDI transmitter Model: SF-4CH-1U-RX

تومان93,600,000

موجود

  • دستگاه گیرنده و مبدل فیبر نوری به SDI میباشد
  • 1 پورت ورودی برای اتصال SFP فیبر نوری
  • دارای 4 کانال خروجی 3G-SDI است (چهار پورت مجزا SDI )
  • همچنین به ازای هر پورت SDI یک پورت Loop SDI دارد
  • منطبق با 3G-SDI و DVB-ASI
  • لینک به همراه 1 ماژول SFP است که از مسافت انتقال 40km پشتیبانی میکند
  • مشخصات فیبر نوری single fiber, single mode,SFP LC/PC fiber connector
  • دارای 2 منبع تغذیه
  • سایز 1U
  • قابل نصب در رک
Compare
شناسه : SF-4CH-1U-TX-1 دسته بندی ها : , ,

مبدل فیبر نوری به SDI

 

پهنای باند فیبر نوری راهکار مناسبی برای انتقال تصویر با کیفیت واقعی و بدون فشرده سازی است. یکی از استانداردهای انتقال تصویر SDI میباشد. SDI در کاربردهای استدیویی بسیار متداول است. اما انتقال برای مسافتهای طولانی بر روی کابل چالشهای زیادی دارد.  اما با تبدیل SDI به فیبر نوری این مشکل حل شده است.

لینک SF-4CH-1U-RX یک دستگاه کامل گیرنده است. می‌تواند فیبر نوری دریافتی از فرستنده را به 4 کانال SDI تبدیل کند. دستگاه سایز 1RU دارد و در رک نصب میگردد. همچنین در کنار هر پورت  SDI یک پورت SDI به عنوان Loop خروجی وجود دارد.به این پورت بر اساس مسافت میشود SFP ها متفاوت متصل نمود. البته به همراه این محصول SFP برای 40Km ارایه میگردد. ماژول فرستنده SDI را به فیبر نوری تبدیل می‌کند. در قسمت فرستنده دستگاه SF-4CH-1U-TX قرار میگیرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود.

توضیحات تکمیلی

ابعاد 48.5 × 32 × 4.4 cm
ارسال دیدگاه برای “مبدل فیبر نوری به 4 کانال 3G-SDI- دستگاه فرستنده، مدل: SF-4CH-1U-RX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

هنوز نظری داده نشده است

منوی اصلی

SF-4H-1U-RX

مبدل فیبر نوری به 4 کانال 3G-SDI- دستگاه فرستنده، مدل: SF-4CH-1U-RX